YOYO MISTROVSTVÍ SVĚTA 2014

Po dvaadvaceti letech se České yoyo Asociaci o.s. podařilo přesunout mistrovství světa mimo USA. A to přímo do Prahy. Přes 300 soutěžících z celého planety se utká o pět titulů mistra světa v yoyování. Mistrovství bude probíhat 7, 8, a 9. srpna 2014 v pražském Divadle Archa (Na Poříčí 26, Praha 1).  Celá akce je otevřena divákům i soutěžícím (viz. níže).

Vzhledem k mezinárodnímu typu akce je celý web v anglickém jazyce. Pokud angličtinou nevládnete tak doporučujeme použít google translator. Níže najdete základní informace ohledně nejdůležitějších částech akce.

Ubytování:

Pokud hledáte vhodné ubytování, nahlédněte do sekce Accomodation kde najdete velký výběr hostelů a hotelů, které nabízejí slevu při použití speciálního kódu výhradně pro účastníky celé akce. Doporučujeme provést rezervaci co nejdříve vzhledem k vytížené sezóně během letních prázdnin.

Vstupenky:

Finální cena vstupu ještě není určena, ale nebude se pohybovat v zásadních částkách. Vstupenky budou k dispozici v obou pražských yoyo obchodech (YOYO STORE & Slusny) a  pokladně Divadla Archa. Zakoupit se samozřejmě dají i při vstupu na akci. Kapacita Archy je dostatečná, nemusíte se tak bát, že se na akci nedostanete.

Účast na soutěži:

Mistrovství je otevřené pro všechny yoyery bez rozdílu zkušeností nebo členství v jakémkoli sdružení. Nasazení přímo do kvalifikačního kola se týká pouze prvních deseti soutěžících z 1A & 5A divize z Yoyo Mistrovství ČR 2013. Všichni ostatní soutěžící se mohou probojovat do kvalifikační kola pouze na tzv. divokou kartu. Výběr bude probíhat den před začátkem akce tzn. 6. srpna (místo a čas bude upřesněno). Registrace na soutěž bude probíhat před začátkem akce pomocí online formuláře.

YOYO CAMP

Součástí mistrovsví světa bude i tradiční YOYO CAMP. Ten proběhne v termínu 11. až 16. srpna na Pražské boudě v Peci pod Sněžkou. Registrace bude probíhat pomocí online formuláře. Účast na YOYO CAMPu je pouze pro starší patnáci let.

Organizátor:

Celou akci organizuje Česká YoYo Asociace o.s.. Případné dotazy směřujte na Jana Kordovského, kordovsky@cya.cz, 732 54 73 77.